Intensyvūs šnekamosios anglų kalbos kursai TRAVEL ENGLISH!

Mėgstate keliauti, tačiau iškyla problemų bendraujant? Mes mielai Jums padėsime! Intensyvūs šnekamosios anglų kalbos kursai TRAVEL ENGLISH, nuotoliniu būdu!
Tik 2 savaites po 2 akad.val. intensyvių šnekamosios anglų kalbos kursų!

  • Šie kursai padės pagerinti jūsų keliavimo patirtis, nes jums bus lengviau susikalbėti su vietiniais gyventojais, kelionių vadovais, apsipirkti ir susidoroti su kasdieniniais iššūkiais keliaujant.

  • Anglų kalba yra tarptautinė kalba, todėl ji dažniausiai naudojama oro uostuose, geležinkelio stotyse ir kitame viešajame transporte. Jei suprasite anglų kalbą,  jums bus lengviau nukeliauti iki savo kelionės tikslų.

  • Jei keliaujate į šalį, kurioje anglų kalba yra oficiali kalba, anglų kalbos žinojimas padės jums susitvarkyti formalumus ir gauti reikiamus dokumentus, tokius kaip viza ar pasas.

  • Kelionėje labiau pasitikėsite savimi. Jūsų gebėjimas susikalbėti su vietiniais gyventojais padės jums geriau suprasti jų kultūrą ir atvers naujas kelionių galimybes.

„Travel English” programa:

  • Pagrindinis kelionių žodynas: Žodžiai ir frazės, kurios dažniausiai naudojamos keliaujant, tokios kaip apgyvendinimas viešbučiuose, užsisakymų pateikimas restorane, klausimai dėl krypčių ir smulkių pokalbių su vietiniais gyventojais.

  • Transporto žodynas: Transporto reikmenų ir paslaugų žodynas, įskaitant kaip orientuotis oro uostuose, autobusų ir traukinių stotyse, taip pat taksi paslaugų žodynas bei automobilių nuomos paslaugos.

  • Kultūrinių skirtumų temos: Supratimas apie lankomos vietos kultūrą yra svarbus atsakingai keliaujančiam asmeniui. Šiuose kursuose nagrinėsime kultūros papročius, normas ir etiketą.

  • Skaitymo ir klausymosi supratimo tobulinimas: Įtraukiančios kursų užduotys padės studentams tobulinti skaitymo ir klausymosi įgūdžius anglų kalba. Kelionių tematikos straipsnių skaitymas ar su kelionėmis susijusių podcast’ų klausymąsis.

  • Kalbėjimo ir pokalbių praktika: Travel English kursuose studentai turės galimybę praktikuoti kalbėjimą ir dalyvauti debatuose, aptariant dažniausiai kelionėse pasitaikančius scenarijus bei kelionių patirtis.

  • Kalbėjimo baimė bus garantuotai pralaužta ir įgautas didesnis pasitikėjimas bendraujant ir keliaujant!

Kurso dienos ir laikas: I,II,III,IV 7:30-9:00; 12:00-13:30 ir 17:30-19:00 val.
Kurso trukmė – 16 ak. val. (2 sav.)
Kurso kaina – 115 Eur/16 ak. val.
Minimalus žinių lygis: A2 (Elementary).
———————
Domina? Spausk šią nuorodą ir registruokis! +370 645 56465