Hello September! Anglų kalbos pamokos vaikams bei moksleiviams

2022 07 rugsėjo

Kiekvienas iš mūsų norime daugiau pasiekti gyvenime, o mūsų moksleiviams dar visa ateitis prieš akis. Kuo būti užaugus, kokias studijas rinktis, kur mokytis – Lietuvoje ar svetur?

KODĖL RINKTIS ANGLŲ KALBOS KURSUS?

2020 04 kovo

Yra daugybė priežasčių mokytis anglų kalbos. Anglų kalbos kursai grupėje ar nuotoliniu būdu palengvina šį iššūkį. Pasaulyje šnekama daugiau nei 6000 skirtingų kalbų, bet anglų kalba yra ir išliks kaip dažna komunikacijos priemonė visų kalbų gimtakalbiams.

Pagal naujausią statistiką, anglų kalba yra gimtoji kalba daugiau nei 375 milijonų žmonių. Anglų kalba kaip oficiali kalba yra laikoma 54 valstybėse ir tokiuose žemynuose kaip Europa, Šiaurės ir Pietų Amerika, Afrika, Azija ir Australija. Tai tokios įvairialypės valstybės kaip Naujoji Zelandija, Pietų Afrika, Belizas, Indija, Malta, Singapūras. 

Kaip išsirinkti tinkamiausią anglų kalbos stovyklą?

2019 29 rugpjūčio

Anglų kalbos mokėjimas praverčia tikrai dažnose situacijose, tad pramokti šios kalbos naudinga visiems. Savarankiškas mokymasis visuomet reikalauja tinkamo nusiteikimo bei motyvacijos, 

Anglų kalbos kursai: kodėl verta juos lankyti?

2019 19 birželio

Visi žinome posakį, kuriame teigiama, kad mokytis niekada ne vėlu, tad ir tuomet, jei iki šiol neturėjote galimybės išmokti anglų kalbos, dabar tikrai palankus metas tą ištaisyti. 

Anglų kalbos stovykla: ir smagu, ir naudinga

2019 19 birželio

Vasaros laikotarpiu tėvams tenka pasvarstyti, kokia veikla užimti vaikus: niekam ne paslaptis, kad nuobodžiaudami vaikai susigalvoja tokių pramogų, kurios gali būti labai pavojingos.

Verslo anglų kalba: 5 priežastys, kodėl verta jos mokytis

2019 19 birželio

Verslo anglų kalba reikalauja gana specifinio žodyno, kurio ne visada pramokstama mokykloje ar universitete. 

Kodėl anglų kalbos mokėjimas gali praversti kiekvienam mūsų?

2019 19 birželio

Anglų kalba visame pasaulyje yra viena populiariausių – ja kalba daugiau nei 500 milijonai įvairiose šalyse gyvenančių žmonių.

10 būdų, padėsiančių palikti komforto zoną

2017 04 liepos
Ar girdėjai tokią frazę: „Stebuklai prasideda už komforto zonos ribų“? 

Griauname mitus. Anglų kalbos mokymas iki trejų metukų: kodėl verta ir nuo ko pradėti?

2017 04 liepos
Ankstesniame straipsnyje įrodinėjome, kodėl verta mokytis anglų kalbos, ir nesvarbu, ar tu be penkių minučių rastas kopūste, ar ką tik atšokai 80-ąjį jubiliejų.
 

10 priežasčių mokytis anglų kalbos

2017 23 gegužės

Ko gero sunku būtų sutikti žmogų, kuris atkakliai neigtų, jog mokytis naujos kalbos yra nenaudinga. Ne visada įdomu – galbūt, nelengva –  tikrai taip.