TAPKITE SAVO SRITIES EKSPERTU – PROFESINĖS ANGLŲ KALBOS KURSAI JUMS

2024 21 kovo

Profesinės anglų kalbos kursai žmogiškųjų išteklių, rinkodaros, teisės ar medicinos bei kitų sričių specialistams gali suteikti konkurencinį pranašumą, nes yra pritaikyti prie unikalių kalbos poreikių ir kiekvienos profesinės srities konteksto.

KALBŲ KURSAI – EFEKTYVIAM MOKYMUISI. KAIP KALBŲ KURSAI PADEDA IŠVENGTI DAŽNAI PASITAIKANČIŲ KLAIDŲ MOKYMOSI PROCESE?

2024 06 kovo

Naujos užsienio kalbos mokymasis yra tiek įdomi, tiek iššūkių kupina patirtis. Norint palengvinti šį mokymosi procesą, būtina žinoti dažniausiai daromas klaidas ir būdus, kaip jų išvengti. Štai 8 dažniausiai pasitaikančios klaidos mokymosi metu ir patarimai, kaip kalbų kursai gali padėti jas įveikti:

NUOTOLINIAI KALBŲ KURSAI: 12 PRIEŽASČIŲ, KODĖL TURĖTUMĖTE JUOS IŠBANDYTI

2024 13 vasario

Nuotoliniai kalbų kursai siūlo nemažai privalumų, dėl kurių studentams kalbų mokymasis tampa lankstesnis, prieinamesnis ir patogesnis. Štai 12 priežasčių, kodėl verta rinktis nuotolinius kalbų kursus:

NORI PRADĖTI MOKYTIS ANGLŲ KALBOS? ANGLŲ KALBOS KURSAI PRADEDANTIESIEMS KAIP TIK TAU!

2024 08 vasario

Anglų kalbos kursai pradedantiesiems suteikia visapusiškus anglų kalbos pagrindus tiek gramatikoje, tiek ir leksikoje. Štai, kaip anglų kalbos kursai padeda pradedantiesiems:

12 PRIEŽASČIŲ, KODĖL KALBŲ KURSAI GALI PADĖTI PROFESINĖJE APLINKOJE

2024 05 vasario

Kalbų kursai gali suteikti didelės naudos profesinėje aplinkoje, suteikdami tiek asmeninių įgūdžių, tiek pasitikėjimo, kurio reikia įvairiems kalbiniams ir kultūriniams iššūkiams įveikti.

KOKIUS PRIVALUMUS SUTEIKIA IELTS PARUOŠIAMIEJI KURSAI?

2024 01 vasario

Jeigu planuojate laikyti tarptautinį IELTS egzaminą, jums į pagalbą ateina IELTS paruošiamieji kursai.

EMIGRUOKITE BE BAIMĖS. KAIP KALBŲ KURSAI GALI PADĖTI GERIAU INTEGRUOTIS Į NAUJĄ KULTŪRĄ?

2024 31 sausio

Kalbų kursai gali atlikti lemiamą vaidmenį padedant asmenims geriau integruotis į naują kultūrą. Štai 9 būdai, kuriais kalbų kursai prisideda prie kultūrinės integracijos:

Hello September! Anglų kalbos pamokos vaikams bei moksleiviams

2022 07 rugsėjo

Kiekvienas iš mūsų norime daugiau pasiekti gyvenime, o mūsų moksleiviams dar visa ateitis prieš akis. Kuo būti užaugus, kokias studijas rinktis, kur mokytis – Lietuvoje ar svetur?

KODĖL RINKTIS ANGLŲ KALBOS KURSUS?

2020 04 kovo

Yra daugybė priežasčių mokytis anglų kalbos. Anglų kalbos kursai grupėje ar nuotoliniu būdu palengvina šį iššūkį. Pasaulyje šnekama daugiau nei 6000 skirtingų kalbų, bet anglų kalba yra ir išliks kaip dažna komunikacijos priemonė visų kalbų gimtakalbiams.

Pagal naujausią statistiką, anglų kalba yra gimtoji kalba daugiau nei 375 milijonų žmonių. Anglų kalba kaip oficiali kalba yra laikoma 54 valstybėse ir tokiuose žemynuose kaip Europa, Šiaurės ir Pietų Amerika, Afrika, Azija ir Australija. Tai tokios įvairialypės valstybės kaip Naujoji Zelandija, Pietų Afrika, Belizas, Indija, Malta, Singapūras. 

Kaip išsirinkti tinkamiausią anglų kalbos stovyklą?

2019 29 rugpjūčio

Anglų kalbos mokėjimas praverčia tikrai dažnose situacijose, tad pramokti šios kalbos naudinga visiems. Savarankiškas mokymasis visuomet reikalauja tinkamo nusiteikimo bei motyvacijos,