Anglų kalbos kursai vaikams bei moksleiviams

Kokios priemonės reikalingos, kad vaikas galėtų mokytis Mokymo centre iCAN?

Suprantame, jog didžiausia šių dienų vertybė yra laikas. Todėl jokio išankstinio pasiruošimo pamokoms nereikia. Mokomąja Cambridge medžiaga, tiek pratybomis, tiek vadovėliu, rašymo priemonėmis bei naudingomis atmintinėmis pasirūpiname iš anksto. Mokotės iCAN centre – taupote savo neatsinaujinančius resursus: laiką.

Vaikas lanko daugybę būrelių ir mūsų dienotvarkė labai užimta. Kaip viską suderinti?

Menai – praturtina vaiko asmenybę, o sporto būreliai grūdina organizmą. Deja, anglų kalbos egzamino metu negelbės nei aukso medaliai už sporto pasiekimus, nei muzikos mokyklos padėkos raštai. Anglų kalbos egzamine reikės puikių gramatikos, leksikos, sintaksės, morfologijos žinių, bei skaitymo ir rašymo įgūdžių demonstravimo. Galvodami apie savo brangiausių žmonių – vaikų ateitį privalome atsakingai dėlioti prioritetus. Šiuo atveju kalbų mokymai vienareikšmiškai turi būti svarbiausių pasirinkimų penketuke.

Kaip aš tinkamai motyvuosiu savo vaiką, kad jam/jai reikalingi anglų kalbos kursai, nes ir mokykloje krūvis pakankamai didelis?

Lietuvai tapus Europos Sąjungos nare – anglų kalba yra nebe pasirinkimas, o būtinybė. Anglų kalbos egzaminas abiturientams – privalomas. Juk net ir geriausias specialistas dirbdamas su didele moksleivių grupe vos vieną akademinę valandą per dieną negali tinkamai paruošti jų visiems laukiantiems iššūkiams. Mokymo centro iCAN lektoriai – geriausias variantas ne tik tiems, kuriems anglų kalbos pamokos visuomet prailgsta, bet ir tiesiog norintiems pagilinti savo žinias, geriau pasiruošti egzaminams ir be vargo įstoti į norimą specialybę po egzaminų.

Kiek man tai kainuos?

Akademinės valandos įkainis svyruoja nuo 4 Eur/akad.val. Visuomet savo klientams rekomenduojame mokėjimo už ketvirtį variantą, kuomet galėsite sutaupyti ir akademinė valanda Jums kainuos mažiausiai. Klientų patogumui siūlome galimybę mokėti už kursus kas mėnesį. Mokymo centre iCAN finansinis lankstumas klientų atžvilgiu – garantuojamas.

Jei negaliu atvykti į užsiėmimą?

Į mokymus žiūrime profesionaliai, į klientus – žmogiškai. Jei mokotės individualiai, prašome savo klientų pranešti lektoriui, jei vėluojama į užsiėmimą arba negalite atvykti. Jei iš anksto žinote, jog susitartą dieną atvykti negalėsite, susisiekite su lektoriumi ir mes pasistengsime perkelti Jūsų užsiėmimą į patogesnį laiką. Jei mokotės su grupe, pamokos perkelti negalėsime, tačiau mokytojai visuomet geranoriškai patars, atsiųs užduotus namų darbus ir skirs daugiau dėmesio sekančios pamokos metu, kad mokinys galėtų greičiau pasivyti ką praleido.

Vaikas mokytis paprasčiausiai tingi. Ką galite pasiūlyti, kad vaikas susidomėtų?

Mokymo Centras iCAN pristato mokymosi naujovę – interaktyvius ekranus jūsų pažangai. Vaikui pabodęs mokymosi modelis čia neegzistuoja. Kviečiame Jūsų vaiką mokytis inovatyviai ir efektyviai. Dirbdamas su interaktyviuoju ekranu lektorius medžiagą pateiks įdomiau, greičiau, juk po ranka – visi interneto resursai, o moksleivis ją be didesnių pastangų įsisavins ir įsimins.

Nuotoliniai užsienio kalbų kursai

Kam jie skirti?

Tai kursai XXI amžiaus žmogui, taupančiam laiką ir siekiančiam geriausio rezultato per trumpiausią laiką. Turbūt šiuolaikinėje visuomenėje nerasime nė vieno, kuris bent kartą nesinaudojo skype programa, bendraudamas su kitoje šalyje gyvenančiais artimaisiais ar draugais. Nuotoliniai kalbųkursai – išmintingas sprendimas šiuolaikiškam žmogui. Taip pat tai išeitis visiems, kuriems vienos ar kitos aplinkybės neleidžia išvykti iš namų. Nuotoliniai kalbų kursai patys atkeliaus į Jūsų namus, belieka jiems atverti duris.

Kiek jie trunka?

Minimali nuotolinių kursų trukmė mokantis individualiai – 10 pamokų. Viena pamoka trunka – 60 min, t.y. 1 val. Nuotolinių kursų metu lektorius dirba tik su vienu studentu arba su grupe, todėl Jūs galite pasirinkti, koks priimtiniausias kurso intensyvumas. Iš patirties galime rekomenduoti, jog pamokos turėtų vykti ne mažiau nei du kartus per savaitę, norint pasiekti geriausią rezultatą.

Kodėl man tiks/patiks nuotoliniai kalbos kursai?

Dažniausiai net ir didžiausią entuziazmą mokytis užsienio kalbos nuslopina laiko stygius arba susisiekimo trukdžiai. Mokymo Centras iCAN įsikūręs vienoje lengviausiai ir greičiausiai pasiekiamų Kauno vietų, tačiau ir tai ne visada gelbsti. Tuomet geriausia rinktis nuotolinius kalbų kursus, kurie atneš užsienio kalbos pamokas į Jūsų namus, biurą ar bet kokią pasaulio vietą, kurioje galite bendrauti internete. Sutaupysite brangiausią savo turtą – laiką.

Koks gali būti pamokų laikas?

Pamokų laiką nulemia Jūsų lūkesčiai ir galimybės. Prieš atlikdami užsienio kalbos testą, užpildysite mūsų trumpą, bet svarbią anketą https://www.ican.lt/anglu-kalbos-testas/ Taip mes sužinosime, kada Jums patogiausia mokytis, kokiu intensyvumu ketinate studijuoti, kokius tikslus ir lūkesčius siejate su nuotoliniais užsienio kalbos kursais. Atsižvelgdami į Jūsų atsakymus, pasiūlysime optimaliausią nuotolinių kursų variantą ir susitarsime dėl pirmosios Jūsų pamokos.

Koks gali būti intensyvumas?

Nuotolinių kursų pamokos trukmė – 60 min. Remdamiesi ilgamete užsienio kalbų mokymo patirtimi, rekomenduojame rinktis ne mažesnį nei dviejų užsiėmimų per savaitę intensyvumą. Mokantis individualiai, viskas priklauso nuo Jūsų siekių ir tikslų, kaip greitai trokštate gauti norimą rezultatą. Nuotolinių kursų metu lektorius prisitaiko prie Jūsų poreikių ir intensyvumą lemiate Jūs. Esant pageidavimui, mes galime patarti. Renkantis nuotolines pamokas grupėje, mokymai dažniausiai organizuojami du kartus savaitėje po 1 val. arba pagal susitarimą, priimtiną visai grupei.

Kada turiu sumokėti?

Už nuotolinius kursus – ar tai būtų individualūs mokymai ar grupėje, sumokėti reikia iki prasidedant mokymams, t.y. iki pirmosios pamokos. Minimali mokymų trukmė – 10 pamokų, už jas ir reikia sumokėt iki prasidedant kursams. Jei kursai trunka ilgiau nei 10 pamokų, mokėjimus galima išskaidyti dalimis, kas dešimt pamokų.

Kaip turėčiau pasiruošti nuotoliniams užsienio kalbos kursams?

Jokio išankstinio pasiruošimo šiems kursams nereikia. Kiekvienas iš mūsų kompiuteriu naudojamės kasdien ir tikrai ilgiau nei derėtų ar rekomenduotų sveikatos specialistai. Mes siūlome tą laiką dirbant kompiuteriu praleisti prasmingai ir efektyviai. Visa mokomąja medžiaga ir priemonėmis pasirūpins Mokymo Centro iCAN lektoriai. Jums tereikės įsijungti savo kompiuteryje skype programėlę, užsidėti ausines, įsijungti mikrofoną ir pradėti pamoką. Viskas taip, lyg skambinant artimam bičiuliui į užsienį.

Ar gausiu kokį nors dokumentą, liudijantį apie mano pasiekimus?

Kiekvienas išklausęs ne mažesnį kaip 25 valandų kursą gauna pasiekimus liudijantį Mokymo Centro iCAN sertifikatą. Šis sertifikatas – lygiai toks pat, kokį gautumėte besimokydamas mūsų mokymo centre. Neiškeldami kojos iš namų arba smagiai atostogaudami egzotiškoje šalyje mokysitės ir gausite kursų baigimo sertifikatą. Ar gi gali būti dar patogiau?

Bijau, kad man pritrūks motyvacijos tęsti nuotolinius kursus?

Tikriausiai kiekvienas turite draugų, kurių žinutėmis užpildytas Jūsų mobilusis telefonas, o elektroniniame pašte jų pavardė karaliauja bene kiekvienoje eilutėje? Mokymo centro lektorius – Jūsų draugas ir kompanionas kelyje į efektyvų mokymąsi ir pastebimus rezultatus. Juk prie kompiuterio prisėdate kasdien – o būtent ten Jūsų jau lauks iCAN lektorius. Kiekvienas pabandęs šitaip mokytis, pasakys – kad nuotoliniu būdu mokytis kalbų iš ties smagu, tad kiekviena pamoka – tarsi nauja pramoga.

Kas man garantuos studijų kokybę?

Nuotoliniai užsienio kalbų kursai – kaip ir kiti užsienio kalbų kursai Mokymo Centre – tik tai, kas geriausia. Mokymo centre dirba kvalifikuoti lektoriai, turintys ne mažesnį nei filologijos magistro laipsnį ir ne trumpesnę nei 3 metų darbo patirtį. Dirbame su naujausia Oksfordo medžiaga. Jūsų sėkmė – mūsų rūpestis, todėl kokybiškus nuotolinius kursus – garantuojame.