Anglų kalbos kursai vaikams bei moksleiviams

Kokios priemonės reikalingos, kad vaikas galėtų mokytis Mokymo centre iCAN?

Suprantame, jog didžiausia šių dienų vertybė yra laikas, todėl jokio išankstinio pasiruošimo pamokoms nereikia. Mokomąja Cambridge medžiaga – tiek pratybomis, tiek vadovėliu, tiek rašymo priemonėmis bei naudingomis atmintinėmis pasirūpinsime iš anksto. Mokytis iCAN mokymo centre – tai taupyti savo neatsinaujinančius resursus – laiką.

Vaikas lanko daugybę būrelių ir mūsų dienotvarkė labai užimta. Kaip viską suderinti?

Menai – praturtina vaiko asmenybę, o sporto būreliai stiprina fizinę sveikatą. Deja, anglų kalbos egzamino metu negelbės nei aukso medaliai už sporto pasiekimus, nei muzikos mokyklos padėkos raštai. Anglų kalbos egzamine reikia puikių gramatikos, leksikos, sintaksės, morfologijos žinių bei skaitymo ir rašymo įgūdžių. Tokiu atveju kalbų mokymąsi būtina įtraukti į prioritetų sąrašą vaiko kasdienybėje. Be to, kalbų mokymasis nuo mažumės lavina vaiko kognityvinę funkciją, komunikacinius įgūdžius bei gerina akademinius pasiekimus. 

Kaip aš tinkamai motyvuosiu savo vaiką, kad jam/jai reikalingi anglų kalbos kursai, nes ir mokykloje krūvis pakankamai didelis?

Lietuvai tapus Europos Sąjungos nare, anglų kalba yra nebe pasirinkimas, o būtinybė. Anglų kalbos egzaminas abiturientams – privalomas. Juk net ir geriausias specialistas, dirbdamas su didele moksleivių grupe vos vieną akademinę valandą per dieną, negali tinkamai paruošti jų visiems laukiantiems iššūkiams. Mokymo centro iCAN lektoriai – geriausias variantas ne tik tiems, kuriems anglų kalbos pamokos visada prailgsta, bet ir tiems, kurie tiesiog nori pagilinti savo kalbų žinias, geriau pasiruošti egzaminams ir be vargo įstoti į norimą universitetą po egzaminų.

Kiek man tai kainuos?

Kursų akademinės valandos įkainis svyruoja nuo 7 € /akad.val. Visuomet savo klientams rekomenduojame mokėti kas ketvirtį, tokiu atveju galėsite sutaupyti, nes akademinė valanda Jums kainuos mažiausiai. Klientų patogumui siūlome galimybę mokėti už kursus kas mėnesį. Mokymo centre iCAN garantuojame finansinį lankstumą klientų atžvilgiu. 

Ką daryti, jei negaliu atvykti į užsiėmimą?

Į mokymus žiūrime profesionaliai, o į klientus – žmogiškai. Jei mokotės individualiai ir negalite atvykti ar vėluojate į užsiėmimą, savo klientų prašome pranešti lektoriui. Jei iš anksto žinote, jog susitartą dieną atvykti negalėsite, susisiekite su lektoriumi ir mes pasistengsime perkelti Jūsų užsiėmimą į patogesnį laiką. Jei mokotės grupėje, pamokos perkelti negalėsime, tačiau mokytojai visuomet geranoriškai patars, atsiųs užduotus namų darbus ir skirs daugiau dėmesio kitos pamokos metu, kad mokinys galėtų greičiau pasivyti tai, ką praleido.

Vaikas neturi motyvacijos mokytis. Ką galite pasiūlyti, kad vaikas susidomėtų?

Mokymo Centras iCAN pristato naujovę mokymosi procese – interaktyvius ekranus jūsų pažangiam mokymuisi. Vaikui pabodęs mokymosi modelis čia neegzistuoja. Kviečiame Jūsų vaiką mokytis inovatyviai ir efektyviai. Lektorius, dirbdamas su interaktyviuoju ekranu, medžiagą pateikia greičiau ir įdomiau – juk po ranka – visi interneto resursai, o moksleiviui be didesnių pastangų pavyks ją įsisavinti ir įsiminti.

Nuotoliniai užsienio kalbų kursai

Kam jie skirti?

Tai kursai, skirti XXI amžiaus žmogui, taupančiam laiką ir siekiančiam geriausių rezultatų per trumpiausią laiką. Šiuolaikinėje visuomenėje turbūt nerasime nė vieno, kuris bent kartą nesinaudojo Skype programa, bendraudamas su kitoje šalyje gyvenančiais artimaisiais ar draugais. Nuotoliniai kalbų kursai – išmintingas sprendimas šiuolaikiniam žmogui.  Taip pat nuotoliniai kalbų kursai suteikia galimybę mokytis iš bet kurios pasaulio vietos jums patogiausiu metu – tereikia turėti interneto ryšį.

Kiek jie trunka?

Minimali nuotolinių kursų trukmė mokantis individualiai – 20 akademinių valandų. Vienos pamokos trukmė – 2 akademinės valandos. Nuotolinių kursų metu lektorius dirba tik su vienu studentu arba su grupe, todėl Jūs galite pasirinkti, koks jums priimtiniausias kurso intensyvumas. Iš patirties galime rekomenduoti, jog pamokos turėtų vykti ne mažiau nei du kartus per savaitę, norint pasiekti geriausią rezultatą.

Kuo naudingi nuotoliniai kalbų kursai?

Dažniausiai net ir didžiausią entuziazmą mokytis užsienio kalbos nuslopina laiko stygius arba susisiekimas. Mokymo Centras iCAN įsikūręs vienoje lengviausiai ir greičiausiai pasiekiamų Kauno vietų, tačiau ir tai ne visada gelbsti. Tokiu atveju geriausia rinktis nuotolinius kalbų kursus, kurie atkeliaus į Jūsų namus, biurą ar bet kokią pasaulio vietą, kurioje galite naudotis internetu. Ne tik sutaupysite savo laiką, bet ir mygtuko paspaudimu galėsite pasiekti daugybę skaitmeninių mokymosi priemonių bei galėsite pritaikyti mokymąsi prie savo individualių mokymosi poreikių. 

Koks gali būti pamokų laikas?

Pamokų laiką nulemia Jūsų lūkesčiai ir galimybės. Prieš atlikdami užsienio kalbos testą, užpildysite mūsų trumpą, bet svarbią anketą https://www.ican.lt/anglu-kalbos-testas/.Taip mes galėsime sužinoti, kada Jums patogiausia mokytis, kokiu intensyvumu ketinate studijuoti, kokius tikslus ir lūkesčius siejate su nuotoliniais užsienio kalbų kursais. Atsižvelgdami į Jūsų atsakymus, pasiūlysime optimaliausią nuotolinių kursų variantą ir susitarsime dėl pirmosios Jūsų pamokos.

Koks gali būti intensyvumas?

Nuotolinių kursų pamokos trukmė – 2 akademinės valandos. Remdamiesi ilgamete užsienio kalbų mokymo patirtimi, rekomenduojame rinktis ne mažesnį nei dviejų užsiėmimų per savaitę intensyvumą. Mokantis individualiai, viskas priklauso nuo Jūsų siekių ir tikslų, kaip greitai trokštate gauti norimą rezultatą. Nuotolinių kursų metu lektorius prisitaiko prie Jūsų poreikių ir intensyvumą renkatės Jūs. Esant pageidavimui, mes visada galime patarti. Renkantis nuotolines pamokas grupėje, mokymai dažniausiai organizuojami du kartus per savaitę po 2 akad. val. arba pagal susitarimą, priimtiną visai grupei.

Kada turiu sumokėti?

Už nuotolinius kursus – ar tai būtų individualūs mokymai ar grupėje – sumokėti reikia iki prasidedant mokymams, t.y. iki pirmosios pamokos. Minimali mokymų trukmė – 20 akademinių valandų, už jas ir reikia sumokėti iki prasidedant kursams. Jei kursai trunka ilgiau nei 20 akademinių valandų, mokėjimus galima išskaidyti dalimis, kas 20 akademinių valandų.

Kaip turėčiau pasiruošti nuotoliniams užsienio kalbų kursams?

Jokio išankstinio pasiruošimo šiems kursams tikrai nereikės. Juk visi kasdienybėje nuolat naudojamės  kompiuteriu ir tikrai ilgiau, nei rekomenduojama. Mes siūlome tą laiką dirbant kompiuteriu išnaudoti prasmingai ir efektyviai – mokantis užsienio kalbų. Visa reikiama mokomąja medžiaga ir priemonėmis pasirūpins Mokymo Centro iCAN lektoriai. Jums tereikės įsijungti Skype programėlę savo kompiuteryje, užsidėti ausines, įsijungti mikrofoną ir galėsite pradėti pamoką. Viskas taip, lyg skambintumėte artimam bičiuliui į užsienį. 

Ar gausiu kokį nors dokumentą, liudijantį mano akademinius pasiekimus?

Kiekvienas, išklausęs ne mažesnį kaip 30 akademinių valandų kursą, gauna pasiekimus liudijantį Mokymo Centro iCAN sertifikatą. Neiškeldami kojos iš namų arba smagiai atostogaudami egzotiškoje šalyje galėsite mokytis ir gauti kursų baigimo sertifikatą. Ar gi gali būti dar geriau?

Bijau, kad man pritrūks motyvacijos tęsti nuotolinius kursus?

Tikriausiai kiekvienas iš mūsų labai daug laiko praleidžia susirašinėdamas telefonu ar naršydamas internete. Mokymo centro iCAN lektorius – Jūsų draugas ir kompanionas kelyje į efektyvų mokymąsi ir pastebimus rezultatus. Juk prie kompiuterio prisėdame kasdien, o būtent ten Jūsų jau lauks iCAN lektorius. Kiekvienas, pabandęs šį mokymosi būdą, pasakys, kad mokytis kalbų nuotoliniu būdu iš ties smagu, o kiekviena pamoka – tarsi nauja patirtis. 

Kas man garantuos studijų kokybę?

Mokymo Centre iCAN yra siūlomi tik aukščiausios kokybės nuotoliniai ir kontaktiniai užsienio kalbų kursai. Mokymo centre iCAN dirba kvalifikuoti lektoriai, turintys ne mažesnį, nei filologijos magistro laipsnį ir ne trumpesnę, nei 3 metų darbo patirtį. Dirbame tik su naujausia Oksfordo medžiaga. Jūsų sėkmė – mūsų pagrindinis tikslas, todėl garantuojame aukštą nuotolinių kursų kokybę.

Valstybės tarnautojų testavimas ir sertifikavimas

Kam reikalingas valstybės tarnautojo sertifikatas?

Valstybės tarnautojo sertifikato gali prireikti:

  • Norint užimti valstybės tarnautojo pareigas konkurso būdu;
  • Norint užimti pakaitinio karjeros valstybės tarnautojo pareigas;
  • Taip pat valstybės tarnautojo statuso atkūrimo ir pareigų siūlymo buvusiam valstybės tarnautojui atveju.

Kaip vyksta valstybės tarnautojo testavimas ir sertifikavimas?

Norint gauti valstybės tarnautojo sertifikatą, reikėtų:

  1. Užsiregistruoti per: https://ican.lt/valstybes-tarnautoju-testavimas-ir-sertifikavimas/, pasirenkant anglų kalbos testavimą (Oxford Online Placement Test) arba rusų kalbos testavimą;
  2. Atlikus kalbos lygio nustatymo testą, reikėtų sutarti dėl laiko kalbos lygio testavimui telefonu;
  3. Po kalbos lygio testavimo telefonu, nustačius jūsų kalbos lygį, išduodamas valstybės tarnautojo sertifikatas