IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA Į KALBŲ KURSUS SU 10% ir 15% NUOLAIDA!

Jau prasidėjo išankstinė registracija į užsienio kalbų kursus Kaune ir Vilniuje – INDIVIDUALIAI, GRUPĖJE AR NUOTOLINIU BŪDU. 

Registruojantis iki 08.30 visų kalbų grupiniams mokymams taikome 10% nuolaidą, atėjus dviese – net 15% abiems!
Kursų laikai ir kainos ČIA.

Kurį mokymosi būdą rinktis?
– Individualus mokymasis – labiausiai tinka tiems, kurie nori greitesnio rezultato, mėgsta individualų dėmesį, dėl darbo ar kitų aplinkybių negali mokytis pastoviu grafiku ar ieško labiau specializuotos kalbos. 

Mokantis individualiai visas dėmesys skiriamas tik Jums, Jūsų poreikiams, Jūsų asmeninėms spragoms užpildyti, todėl tai greičiausias ir patogiausias būdas išmokti kalbą!

– Grupinis mokymasis – šiek tiek optimalesnis variantas tiems, kurie nori sutaupyti, tačiau nepaisant to mokymosi efektyvumas yra didelis ne tik dėl profesionalių, kvalifikuotų, draugiškų ir rūpestingų dėstytojų, bet ir dėl mažo skaičiaus žmonių grupėje. Dirbame mažose (4-6 asm.) grupėse, mokymų metu suteikiame visą metodinę medžiagą ir net 3 mėnesių prieigą prie savarankiško mokymosi platformos „iLAB”, kurioje galite papildomai lavinti gramatikos, klausymo, teksto suvokimo žinias, plėsti žodyną.

– Nuotolinis mokymasis – dar patogesnis būdas mokytis, ypač tiems, kurie neturi galimybių lankyti kursų savo mieste ar net šalyje:
a) tai taupo Jūsų laiką, nes nereikia kelti kojos iš namų
b) specialios virtualios klasės, skirtos mokymams, efektyvumu niekuo nenusileidžia „gyvoms” pamokoms
c) kalbų pasirinkimas – beveik beribis!
d) nuotolinis mokymasis kainuoja šiek tiek mažiau nei „gyvas”, tad Jūsų laukia du zuikiai vienu šūviu – sutaupote ir laiką, ir finansus!

Kursų laikai ir kainos ČIA.
Norite apie visas galimybes aptarti plačiau? Bendraukime messengeryje ČIA.  

Esate laukiami:
Savanorių pr. 273, 50131 Kaunas
Tel.: +370 670 44317; +370 645 56465
El. paštas: kaunas@ican.lt

Savanorių pr. 63, 03149 Vilnius
Tel.: +370 604 78199
El. paštas: vilnius@ican.lt