Anglų kalbos dienos stovykla Kaune „Active & Creative”

Hey there! Jau 12-ąją vasarą iš eilės iCAN kviečia į atsinaujinusią ir veiklomis dar turtingesnę anglų kalbos dienos stovyklą ACTIVE & CREATIVE”, kurioje vaikų laukia ne tik praktinės anglų kalbos dirbtuvės, bet ir nauja programa: nuotykiai, eksperimentai, atradimai ir edukaciniai žaidimai!

 

 

Apie stovyklą 

„ACTIVE & CREATIVE 2024” – Šok į stovyklautojo kelnes, griebk draugą už parankės ir žymėk datą kalendoriuje – patirk įsimintiniausią vasaros nuotykį! 

 

Preliminari stovyklos programa*:

Pirmadienis: “Getting to Know Each Other and Sports“: rytinė mankšta muzikos fone, anglų kalbos dirbtuvės, smagiausias laikas gamtoje: gaivinančios vandens pramogos bei meninės raiškos užsiėmimas gryname ore. 

Antradienis: Super Hero“: anglų kalbos dirbtuvės, super herojų kaukių, kostiumų gamyba, parodomasis šou, išvyka į žaidimų kambarį ir be abejo ledai! 

Trečiadienis: “Nutrition Day-Sushi and Smoothie Bar“: rytinė mankšta muzikos fone, anglų kalbos dirbtuvės, pažintis su pasaulio virtuvėmis, mokausi gaminti pats: sushi, pieno kokteilių bei šventinių užkandžių gamybos pamokos. 

Ketvirtadienis: STEAM Explorers“: anglų kalbos dirbtuvės, kūrybinė veikla – Oliziuko gamyba, smulkiosios motorikos lavinimas: svajonių papuošalų bei konstruktorių gamybos užsiėmimas. Moksliniai, potyriminiai, edukaciniai eksperimentai. 

Penktadienis: Games and Celebration Day“: rytinė mankšta muzikos fone, anglų kalbos dirbtuvės, aktyvūs žaidimai anglų kalba, lobio paieškos, šventinis pažymėjimų įteikimas ir jogos užsiėmimas su profesionalia jogos instruktore. 

Registracija į stovyklą

*Penktadienį vaikų atsiėmimas iki 16:00 val. 

Ką veikiam? 

Pramogaujam, iškylaujam, žaidžiam, eksperimentuojam, sportuojam, dainuojam, kuriam, vaidinam, atrandam naujų vietų ir draugų bei visą stovyklos laiką lavinam užsienio kalbą. 

Stovyklai prasidėjus, sukuriama uždara facebook grupė, kurioje nuotraukų bei video formatu tėveliai galės stebėti, kaip sekasi jų vaikučiams stovyklauti. 

Stovyklos kaina: 

179 Eur/5 d. 

Pamainos: 

I PAMAINA 06.17-06.21 (6-9 m.) 

II PAMAINA 07.08- 07.12 (6-9 m.) 

III PAMAINA 07.22-07.26 (5-7 m.) 

IV PAMAINA 08.05-08.09 (6-9 m.) 

V PAMAINA 08.19-08.23 (6-9m.) 

STOVYKLOS VIETA: Savanorių pr. 273, Kaunas 

Į stovyklos kainą įskaičiuota: 

  •       Anglų kalbos projektinė veikla
  •       Pramogos, pietūs, užkandžiai, geriamasis vanduo visos stovyklos metu.
  •       Lavinamosios priemonės

Stovyklos metu būtina su savimi turėti: 

  •       Kepurę/skarelę nuo saulės
  •       Apsaugą nuo lietaus – vienkartinį lietpaltį
  •       Gertuvę
  •       Nuolatinį transporto bilietą (savaitei). Stovyklos metu iš asmeninių lėšų vaikams leidžiame pirkti tik geriamą vandenį išvykų metu. 


Daugiau neatidėliok ir sau vietą rezervuok! Registruokis DABAR, vietų skaičius ribotas !

ACTIVE & CREATIVE” – daugiau nei stovykla, daugiau nei nuotykis! 

SVARBU: Stovyklos užsakymo metu sumokamas nustatyto dydžio registracijos mokestis. Atsisakius dalyvauti stovykloje, registracijos mokestis negrąžinamas. Jei negalėsite dalyvauti dėl ligos, galėsite rinktis kitą pamainą. 

Daugiau informacijos: tel: +370 645 56465