NORI PRADĖTI MOKYTIS ANGLŲ KALBOS? ANGLŲ KALBOS KURSAI PRADEDANTIESIEMS KAIP TIK TAU!

Anglų kalbos kursai pradedantiesiems suteikia visapusiškus anglų kalbos pagrindus tiek gramatikoje, tiek ir leksikoje. Štai, kaip anglų kalbos kursai padeda pradedantiesiems:

 • Esminis žodynas ir gramatika: Anglų kalbos kursai pradedantiesiems supažindina su pagrindinėmis anglų kalbos žodyno ir gramatikos taisyklėmis; Padeda sukurti efektyvaus bendravimo pagrindus.
 • Klausymo ir kalbėjimo įgūdžiai: Anglų kalbos kursai pradedantiesiems padeda lavinti klausymo įgūdžius ir suprasti šnekamąją anglų kalbą; Lavina kalbėjimo įgūdžius per įvairius pratimus ir veiklą.
 • Skaitymo supratimas: Anglų kalbos kursai pradedantiesiems siūlo mokymosi medžiagą ir užduotis, gerinančias skaitymo suvokimą; Taip pat skaitomi tekstai, istorijos ir straipsniai pradedantiesiems.
 • Rašymo įgūdžiai: Anglų kalbos kursai pradedantiesiems suteikia pagrindinių rašymo įgūdžių, įskaitant sakinio struktūros ir pastraipų formavimo, gaires; Be to, jame pateikiamas įvadas į paprastų sakinių, trumpų pastraipų ir pagrindinių kompozicijų rašymą.
 • Kasdienis bendravimas: Anglų kalbos kursuose pradedantiesiems sutelkiamas dėmesys į praktinius kalbos įgūdžius kasdienėse situacijose, pavyzdžiui, pasisveikinimą, apsipirkinėjimą ir paklausimą kelio; Vaidmenų žaidimai, skirti imituoti realaus gyvenimo bendravimo scenarijus.
 • Kultūrinis kontekstas: Anglų kalbos kursai pradedantiesiems supažindina su angliškai kalbančių šalių kultūriniais aspektais ir niuansais; Kultūros normų supratimas, siekiant sustiprinti efektyvų bendravimą.
 • Interaktyvus mokymasis: Įtraukiantys ir interaktyvūs mokymosi metodai, siekiant išlaikyti pradedančiųjų motyvaciją; Žaidimų, užduočių grupėse ir įvairių mokymosi priemonių įtraukimas.
 • Tarimo praktika: Anglų kalbos kursai pradedantiesiems supažindina su tarimo ir intonacijos pagrindiniais principais; Interaktyvūs pratimai, skirti pagerinti šnekamosios anglų kalbos aiškumą.
 • Technologijų integravimas: Anglų kalbos kursuose pradedantiesiems įprasta naudoti kalbų mokymosi programėles, internetinius išteklius ir interaktyvias platformas; Technologijų integravimas į savarankišką mokymąsi ir praktiką.
 • Pažangos įvertinimas: Reguliarus kalbos mokėjimo įvertinimas ir pažangos stebėjimas; Atsiliepimų sesijos, skirtos konkrečių įgūdžių tobulinimui.
 • Konsultavimas ir parama: Dėstytojų patarimai ir motyvacija, siekiant patenkinti individualius mokymosi poreikius; Konsultavimo paslaugos akademiniais ir su kalba susijusiais klausimais.
 • Mokymosi lankstumas: Lankstūs kursų tvarkaraščiai, pritaikyti prie skirtingų mokymosi poreikių; Prieiga prie internetinės medžiagos savarankiškam mokymuisi ir peržiūrai.

Anglų kalbos kursai pradedantiesiems skirti sukurti motyvuojančią ir įtraukiančią mokymosi aplinką, taip padėdami jiems įgyti daugiau pasitikėjimo, mokantis naujų anglų kalbos įgūdžių, reikalingų įvairiose kasdienėse situacijose.

Registruokis į anglų kalbos kursus ŠIANDIEN ir pradėk savo anglų kalbos kelionę užtikrintai!