Hello September! Anglų kalbos pamokos vaikams bei moksleiviams

Kiekvienas iš mūsų norime daugiau pasiekti gyvenime, o mūsų moksleiviams dar visa ateitis prieš akis. Kuo būti užaugus, kokias studijas rinktis, kur mokytis – Lietuvoje ar svetur?

 

Šie ir panašūs klausimai ramybės neduoda daugeliui besimokančiųjų. Tačiau aiški tiesa yra viena – jei viską darai KAIP VISI, tai ir turi KAIP VISI. Todėl tuos, kurie kryptingai siekia savo tikslų, turi aiškią viziją ką nori veikti, kuo nori būti ar tiesiog suvokia anglų kalbos svarbą savo mokslams, būsimai karjerai ir darbui, bendravimui su draugais bei kitoms neišmatuojamoms galimybėms, kviečiame į papildomas anglų kalbos pamokas.

Ne naujiena, kad anglų kalbos egzaminas abiturientams – privalomas. Menai  praturtina vaiko asmenybę, o sporto būreliai grūdina organizmą. Deja, anglų kalbos egzamino metu negelbės nei aukso medaliai už sporto pasiekimus, nei muzikos mokyklos padėkos raštai. Anglų kalbos egzamine reikės puikių gramatikos, leksikos, sintaksės, morfologijos žinių, bei skaitymo ir rašymo įgūdžių demonstravimo. Galvodami apie savo brangiausių žmonių – vaikų ateitį  – privalome atsakingai dėlioti prioritetus. Šiuo atveju kalbų mokymai  turi būti svarbiausių pasirinkimų penketuke.

Mokymo centre iCAN kalbų mokoma moderniai:  pamokų metu galite nebūkštauti kad vaikas nesukaups dėmesio, ar jo motyvacija nebus pakankama – išmanieji ekranai naudojami kalbų mokyme pašalina šias kliūtis. Šiuolaikinis mokymo būdas iCAN mokymo centre –  jūsų pažangai. Vaikui pabodęs mokymosi modelis čia neegzistuoja. Dirbdamas su išmaniuoju ekranu lektorius medžiagą pateiks įdomiau, greičiau, juk po ranka – visi interneto resursai, o moksleivis ją be didesnių pastangų įsisavins ir įsimins.

Kruopščiai atrinkta mokomoji medžiaga nesidubliuos su mokykloje naudojamais vadovėliais, tad per užsiėmimus moksleivis ne tik užlopys turimas spragas, bet ir įgaus naujų žinių. O svarbiausia – vis labiau ir labiau mylės šią kalbą.

Grupėse mokosi ne daugiau kaip 9 dalyviai, tad  garantuojamos efektyvios bei įtraukiančios anglų kalbos pamokos. iCAN mokymo centras įsikūręs patogioje vietoje – Savanorių prospekte, tad mus lengvai pasieksite viešuoju transportu, o tėveliai atlydėję savo vaikučius į anglų kalbos pamokas, visuomet ras vietą kur palikti automobilį.

Spauskite ČIA, pasirinkite norimą užsienio kalbą, amžiaus grupę bei mokymosi būdą ir sužinokite tikslius pamokų tvarkaraščius.

Vietų skaičius grupėse – ribotas. Neatidėliokite, registruokitės jau dabar, papildomos žinios – tai papildomos galimybės !

YES You CAN !