Anglų kalbos stovykla: ir smagu, ir naudinga

Vasaros laikotarpiu tėvams tenka pasvarstyti, kokia veikla užimti vaikus: niekam ne paslaptis, kad nuobodžiaudami vaikai susigalvoja tokių pramogų, kurios gali būti labai pavojingos.

Jei siekiate, kad jūsų atžalos laiką leistų tikrai turiningai, puikiu pasirinkimu gali būti anglų kalbos stovykla, kuri turi tikrai nemažai privalumų. Taigi, kodėl verta pasvarstyti apie tokį pasirinkimą?

Galimybė susirasti naujų draugų

Stovyklos metu vaikai susipažįsta su savo bendraamžiais, su kuriais palaiko ryšį ir stovyklai pasibaigus. Šiuolaikinės technologijos leidžia bendrauti su draugais net ir esant dideliam atstumui, todėl užmegzti ryšiai nenutrūksta metų metus. Galimybė užmegzti naujas pažintis turbūt yra viena svarbiausių priežasčių, kodėl vaikams taip patinka stovyklos, todėl galite net neabejoti, kad pasiūlymą vykti į stovyklą vaikas priims tikrai noriai.

Įdomi stovyklos programa

Stovyklų organizatoriai visuomet siekia, kad parengta programa vaikams būtų kiek įmanoma įdomesnė. Anglų kalbos stovyklos metu vaikai bus supažindinami su Lietuvos gamta ir istorija, jiems bus papasakojama apie įvairias profesijas, ir t.t. Iš stovyklos vaikai visuomet grįžta kupini įspūdžių, ir tikrai turi ką papasakoti, o nauja informacija atminty išlieka tikrai ilgą laiką.

Tobulinamos anglų kalbos žinios

Anglų kalbos stovykla padės praplėsti žodyną bei pagerinti šnekamosios kalbos įgūdžius. Stovyklos metu vaikai jaučiasi kur kas labiau atsipalaidavę nei mokykloje, todėl tai gali turėti teigiamą poveikį mokymosi procesui. Neįpareigojanti aplinka vaikams leidžia labiau atsipalaiduoti, skatina vaikų smalsumą bei norą gilintis į naują informaciją. Net ir gana sudėtingus dalykus stovyklos metu vaikai išmoksta kur kas greičiau nei mokykloje, o tai jau yra tikrai svari priežastis pasvarstyti apie galimybę leisti vaiką į stovyklą.

Didinama mokymosi motyvacija

Mokymosi motyvacija gali dingti dėl labai įvairių priežasčių: pateikiama informacija yra neaktuali ar neįdomi, nauji dalykai aiškinami pernelyg sudėtingai, iš mokinių per daug reikalaujama, ir t.t. Stovyklos metu mokymosi procesas įprastai yra gerokai įdomesnis nei mokykloje, tad toks pasirinkimas gali paskatinti motyvaciją mokytis savarankiškai. Klaidinga manyti, kad išmokti anglų kalbos galima tik iš vadovėlių bei pratybų: puikiai pasitarnauja animacinių filmukų žiūrėjimas anglų kalba, angliškų komiksų skaitymas, ir t.t. Mokymosi procesas nebūtinai turi būti labai sudėtingas!

Palanki stovyklos kaina

Tėveliai neretai nerimauja, kad anglų kalbos stovykla gali kainuoti pernelyg brangiai, tačiau įsitikinsite, kad taip nėra. Šiuo metu anglų kalbos stovyklos yra siūlomos tikrai palankiomis kainomis, o šios investicijos tikrai duos apčiuopiamą naudą. Sričių, kuriose gali būti pritaikoma anglų kalba, yra tikrai nemažai, todėl įgytos žinios tikrai pravers ateityje.

Abejoti tikrai neverta – anglų kalbos stovykla vaikams bus ne tik smagi, bet taip pat ir labai naudinga, o jai pasibaigus vaikas tikrai norės ir toliau gilinti įgytas žinias.

Apie šiais metais organizuojamą anglų kalbos stovyklą skaitykite paspaudę nuorodą.