Anglų, rusų, vokiečių ir lietuvių kalba įmonėms už ES lėšas!

Kviečiame pasinaudoti ES teikiama mokymų kompensavimo galimybe pagal „Kompetencijų vaučeris” programą ir gauti iki 4500 eur įmonės mokymų išlaidoms padengti! 

LR Ekonomikos ir inovacijų ministerija ėmėsi iniciatyvos sudaryti įmonėms galimybes apmokyti darbuotojus tuo metu, kai to labiausiai reikia ir ta apimtimi, kuri yra reikalinga geresniam prisitaikymui prie nuolat kintančių darbo rinkos reikalavimų. Tuo tikslu yra kuriamas Mokymo paslaugų teikėjų ir mokymo programų sąrašas. Projektas galioja iki 2020 metų gruodžio mėnesio. 

Motyvuoti ir kvalifikuoti darbuotojai – kiekvienos įmonės siekis, o užsienio kalbos lavinimas – viena iš priemonių šiam tikslui pasiekti! Todėl nedvejok, pasinaudok ES teikiama galimybe ir rinkis mūsų profesionalų komandą.

Teikti paraišką gali įmonės, gyvuojančios ne mažiau nei vienerius metus. Daugiau informacijos bei paraiškos užpildymui kreipkitės  į INVEGĄ.

Rinkitės iš kelių skirtingų anglų, rusų, vokiečių ir lietuvių kalbos programų nuo A1 iki C1 lygio. :

  • bendrinę, verslo, šnekamoją, specializuotą (marketingo, pardavimų, medicininę, logistikos, teisinę ir kt.) anglų ir rusų kalbą.
  • anglų – lietuvių 
  • rusų – lietuvių 
  • lenkų – lietuvių
  • lietuvių – vokiečių

Galite rinktis Jums patogią mokymosi aplinką – savo darbovietę arba iCAN mokymo centrą (Savanorių pr. 273, Kaune ir Savanorių pr. 63, Vilniuje)

Daugiau informacijos:
laura.kievisiene@ican.lt
+370 670 44317

YES You CAN!