Europos kalbų diena – švęskime drauge !

Kasmet rugsėjo 26 dieną nuo 2001 m. Europos Tarybos, įsikūrusios Strasbūre, iniciatyva, švenčiama Europos kalbų diena.  

800 milijonų europiečių iš 47 Europos Tarybos valstybių narių yra skatinami išmokti daugiau kalbų būdami bet kokio amžiaus, mokydamiesi mokykloje arba ne. Tikėdama, kad kalbų mokėjimas yra įrankis siekiant tarpkultūrinio bendradarbiavimo ir supratimo apie mūsų žemyno kultūrinį paveldą, Europos Taryba skatina daugiakalbystę visoje Europoje.

Ar žinojote, kad:

  • Europoje yra 225 vietinės kalbos, tačiau tai tik 3 procentai viso pasaulio kalbų.
  • Dvikalbystė turi daugybę teigiamų aspektų: ji palengvina kitos kalbos mokymąsi, stiprina mąstymą ir padidina galimybę bendrauti su kitais žmonėmis iš kitų kultūrų.
  • Dvikalbystė ir daugiakalbystė taip pat suteikia ir ekonominės naudos: yra lengviau susirasti darbą tiems, kurie kalba keliomis kalbomis, o daugiakalbės įmonės ir kompanijos yra konkurencingesnės nei vienakalbės.

iCAN mokymo centras kviečia švęsti Europos kalbų dieną drauge ! Skatindami mokytis anglų kalbą, visą likusį rugsėjo mėnesį užsiregistravusiems į vaikų bei moksleivių kalbų kursus, vykstančius darbo dienomis, taikysime net 20 % nuolaidą. Nepaleiskite rudens vėjais – mokykitės kalbų DABAR !