Kaip išsirinkti tinkamiausią anglų kalbos stovyklą?

Anglų kalbos mokėjimas praverčia tikrai dažnose situacijose, tad pramokti šios kalbos naudinga visiems. Savarankiškas mokymasis visuomet reikalauja tinkamo nusiteikimo bei motyvacijos, 

tad nieko keisto, kad išmokti užsienio kalbų pavyksta ne visiems. 

Vis dėlto, išeitis tikrai yra – jei siekiama įgyti motyvacijos bei mokymosi procesą paversti kur kas smagesniu, anglų kalbos stovykla neabejotinai gali būti vienas geriausių sprendimų. 

Šiuo metu anglų kalbos stovyklų pasirinkimas yra ganėtinai didelis, tad tuomet, jei atkreipsite dėmesį į keletą svarbiausių kriterijų, rasti tinkamiausią pasirinkimą bus galima gerokai paprasčiau. Taigi, kaip išsirinkti anglų kalbos stovyklą?

Domėkitės atsiliepimais

Dauguma bendrovių anglų kalbos stovyklas organizuoja jau ne pirmus metus, tad didelė tikimybė, kad jūs galėsite rasti klientų atsiliepimų. Naudingos informacijos visada verta ieškoti internetinėje erdvėje, nes tam sugaištama visai nedaug laiko, ir labai greitai galima sužinoti, kaip organizuotas stovyklas vertina mokiniai. Nors pasikliauti vien tik atsiliepimais niekada nėra rekomenduojama, tačiau tai gali padėti paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą.

Stovyklos amžiaus grupės

Anglų kalbos stovyklos yra siūlomos įvairaus amžiaus grupėms, todėl ieškant labiausiai tinkančios stovyklos vertėtų į tai atsižvelgti. Jei jus domina anglų kalbos stovykla vaikams, amžiaus grupė bus tikrai labai svarbus kriterijus: niekam ne paslaptis, kad vaikams paprasčiausia bendrauti su savo bendraamžiais, tad patekę į tinkamą grupę galės užmegzti naujas pažintis ir tikrai smagiai praleisti laiką.

Stovyklos trukmė

Stovyklos dažniausiai trunka 7-14 dienų, tačiau taip pat galima rasti ir kitokių pasirinkimų. Jei į anglų kalbos stovyklą leisite mažus vaikus, puikiu pasirinkimu gali būti ir vienos dienos stovyklos: tokiu atveju rytais vaikus reikės nuvežti į stovyklą, o vakarais – pasiimti. Kai kurie vaikai labai nerimauja būdami toli nuo namų, tad toks sprendimas tikrai gali būti vienas palankiausių.

Stovyklos vieta

Anglų kalbos stovykla gali būti organizuojama Lietuvos vietovėse ar net užsienyje, tad rinktis tikrai bus iš ko. Nors užsienyje organizuojamos stovyklos net labai vilioja, tačiau reikėtų įvertinti tai, kad stovyklos kaina bus didesnė. Jei rinksitės stovyklą Lietuvos teritorijoje, galite būti maloniai nustebinti, kokiose gražiose mūsų šalies vietose yra organizuojamos stovyklos, tad nusivilti tikrai neteks.

Stovyklos kaina

Gana dažnai domimasi, kiek gali kainuoti anglų kalbos stovykla, tačiau kainai gali turėti įtakos ne taip ir mažai veiksnių. Įprastai kaina priklauso nuo to, kokioje vietoje organizuojama stovykla, kiek laiko ji trunka, kokie lektoriai veda mokymus, ir t.t. Skirtingų bendrovių nustatytos kainos taip pat gali labai varijuoti, tad neskubėkite priimti sprendimo, ir pasidomėkite įvairiais pasiūlymais.

Kai nuspręsite, kokia anglų kalbos stovykla gali geriausiai pasiteisinti, pasirūpinkite registracija: laisvos stovyklų dalyvių vietos labai greitai užsipildo, tad rizikuoti tikrai neverta.

 Apie iCAN kalbų mokymo centro organizuojamas anglų kalbos stovyklas galite paskaityti čia : https://www.ican.lt/anglu-kalbos-dienos-stovykla-vaikams/