Kodėl anglų kalbos mokėjimas gali praversti kiekvienam mūsų?

Anglų kalba visame pasaulyje yra viena populiariausių – ja kalba daugiau nei 500 milijonai įvairiose šalyse gyvenančių žmonių.

Lietuvos gyventojai anglų kalbos mokymuisi neretai teikia pirmenybę, tačiau puikiomis žiniomis gali pasigirti tikrai ne kiekvienas.

 

Šios užsienio kalbos neretai mokomasi mokykloje ar universitete, tačiau mokymo metodai ne visada yra tokie, kurie skatintų norą savarankiškai tobulėti. Vis dėlto, anglų kalbos mokėjimas gali būti net labai naudingas, ir praverčia labai įvairiose situacijose, taigi, kokios yra svarbiausios priežastys, dėl kurių vertėtų pasvarstyti apie šios kalbos mokymąsi?

Dar turiningesnis laisvalaikis

Niekam ne paslaptis, kad vertimai ne visada yra tokie geri kaip originalūs tekstai, todėl tuomet, jei mokėsite anglų kalbą, turėsite galimybė žiūrėti filmus bei skaityti knygas originalo kalba. Kelionių mylėtojams anglų kalbos mokėjimas taip pat yra labai pravartus: planuoti atostogas užsienio šalyse galėsite nesibaimindami, ar tikrai pavyks susikalbėti, todėl nereikės ieškoti tokių kelionių organizatorių, kurie siūlo išvykas su lietuviškai kalbančiu gidu.

Naujų pažinčių mezgimas

Bendravimas su kitais žmonėmis džiugina daugelį mūsų, tačiau kartais naujų pažinčių nepavyksta užmegzti vien dėl kalbos barjero. Anglų kalbos mokėjimas tikrai gali padėti šią padėtį ištaisyti, todėl naujų pažinčių galimybės taps kur kas platesnės. Bendravimas su kitataučiais visada padeda praplėsti akiratį, sužinoti apie kitų šalių kultūras, ir t.t.

Didesnės įsidarbinimo galimybės

Anglų kalbos mokėjimas praverčia ne tik tada, kuomet planuojama emigruoti, bet taip pat ir tuomet, kai norima įsidarbinti tarptautinėje kompanijoje, klientų aptarnavimo sferoje, ir t.t. Jei gyvenimo aprašyme bus paminėta, kad puikiai mokate anglų kalbą, galite net neabejoti, kad tai padidins jūsų galimybes įsidarbinti pageidaujamoje įmonėje. Tai, žinoma, gali padidinti ir uždarbio galimybes, todėl nauda bus tiesiog akivaizdi.

Asmeninis tobulėjimas

Užsienio kalbų mokymasis padeda gerinti atmintį, leidžia paprasčiau įsiminti įvairias detales, o tai tikrai gali praversti kasdienybėje. Šiandien yra organizuojama daugybė kursų, kurie vyksta būtent anglų kalba, todėl tuomet, jei puikiai mokėsite šią kalbą, jums neprireiks vertėjo pagalbos. Taip pat palanku ir tai, kad daugybė seminarų yra organizuojama nuotoliniu būdu, ir tai visiškai nieko nekainuoja, todėl tuomet, jei siekiate asmeninio tobulėjimo, anglų kalbos mokėjimas tikrai padės tą padaryti.

Galimybė plėsti savo verslą

Verslininkams, kurie siekia, kad siūlomos prekės ar paslaugos būtų prieinamos kiek įmanoma daugiau žmonių, anglų kalbos mokėjimas yra tiesiog būtinas. Jei nuspręstumėte plėsti savo verslą užsienio šalyse, puikios anglų kalbos žinios gali padėti tai kur kas paprasčiau atlikti. Taip pat anglų kalbos mokėjimas praverčia ir tada, kuomet tenka bendrauti su potencialiais partneriais iš užsienio šalių, kada produkcija yra užsakoma iš užsienio šalių tiekėjų, ir t.t.

Anglų kalbos mokėjimas praverčia įvairus amžiaus žmonėms, nepriklausomai nuo jų užimamų pareigų ar gyvenimo būdo, tad tuomet, jei negalite pasigirti puikiomis anglų kalbos žiniomis, dabar pats laikas tą ištaisyti!

Apie anglų kalbos kursus daugiau informacijos skaitykite paspaudę nuorodą čia.

Užsiregistruoti į užsienio kalbų kursus galite čia.