NAUJOVĖ – Nuotoliniai užsienio kalbų kursai GRUPĖJE!

Nuotoliniai užsienio kalbų kursai, skirti kiekvienam

Mielieji, seniai svajojate išmokti naujos ar patobulinti esamos užsienio kalbos įgūdžius, bet dėl laiko stokos vis atidėliojate? Mokytis įprastuose kalbų kursuose neturite galimybių? O mokytis individualiai – jums atrodo per didelė prabanga? Jei bent į du klausimus atsakėte TAIP, NUOTOLINIAI UŽSIENIO KALBŲ KURSAI GRUPĖJE – kaip tik JUMS!

Kam tai skirta: Šiuolaikiniam, veikliam, racionaliam bei taupančiam laiką žmogui. Čia nėra ribų – mokytis nuotoliniu būdu gali tiek moksleivis, besiruošiantis egzaminams, tiek dirbantysis, prieš svarbų susitikimą su užsienio partneriais ar klientais, mamytės, auginančios vaikučius, ir “pririštos” namuose ar svetur išvykę LT piliečiai. Nuotoliniai kursai – visiems ir kiekvienam! Pamokos trukmė – 1 val ( 60 min) Kursų trukmė – 30 pamokų.

Nuotoliniai užsienio kalbų kursai, kodėl verta rinktis:

Taupote laiką– nereikia niekur važiuoti, gaišti laiko eismo spūstyse. Taupote pinigus– nuotolinės pamokos kokybe bei efektyvumu nenusileidžia įprastiems kursams, o pačios pamokos kainuoja mažiau. Mobilu – nesvarbu, kur esate: Lietuvoje ar svečioje šalyje, namie ar biure, jums nereikia mokyklos, nes pamokos vyksta ten, kur esate jūs! Atostogaujate, ar esate komandiruotėje – galite nepertraukiamai mokytis užsienio kalbos. Rinkitės pamokų laiką bei intensyvumą pagal savo užimtumą bei dienotvarkę. Individualu – kiekvienas besimokantysis gali rinktis jo žinių lygį, tikslus bei poreikius atitinkančius kursus. Gali mokytis tiek pradedantieji, tiek pažengusieji. Patogu- nesvarbu, koks oras už lango, jaukiai įsitaisę prie kompiuterio, mokysitės būdami tik geriausios nuotaikos. Įsivaizduokite, šaltą, žvarbų žiemos vakarą ir namuose rusenantį židinį.. Neatidėliok, būk modernus – mokykis patogiai čia ir dabar ! Vis dar turite klausimų? Visi atsakymai D.U.K. skyrelyje. Nemokamas anglų kalbos žinių lygio nustatymo testas praves jums renkantis konrečią grupę. Žinodami savo kalbos mokėjimo lygį, registruokitės į šiuos kursus – jums bus pasiūlytas poreikius bei lūkesčius atitinkantis mokymo kursas.