Neformaliojo vaikų švietimo krepšelis

Kviečiame registruotis į iCAN mokymo centro organizuojamus anglų kalbos užsiėmimus ir pasinaudoti NVŠ finansavimu! 
NVŠ krepšelį gali gauti Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 1–12 kl. moksleiviai nuo 6 metų amžiaus, krepšeliu leidžiama finansuoti tik vieną pasirinktą, savivaldybės akredituotą neformaliojo švietimo veiklą. NVŠ krepšelis skiriamas tik tai veiklai, kuri yra organizuojama ne mažiau kaip dvi akademines valandas per savaitę. NVŠ krepšelis Kauno mieste – 15 eurų.

Jei vaikas per mėnesį sudalyvaus mažiau nei 50% užsiėmimų – pagal savivaldybės nustatytas taisykles, NVŠ bus netaikomas.

Kodėl verta rinktis iCAN mokymo centro organizuojamus anglų kalbos užsiėmimus? 

Turime 8 metų patirtį organizuojant užsienio kalbų mokymus ir kalbines stovyklas vaikams, moksleiviams bei suaugusiems. Mokome taikydami šiuolaikinius ugdymo metodus, sukurdami jaukią, motyvuojančią aplinką ir siekdami greičiausio rezultato. Mūsų mokytojai – rūpestingi, ilgametę patirtį turintys savo srities specialistai, kurie nesunkiai pasibels į kiekvieno moksleivio širdį ir išugdys dar didesnę meilę kalboms. 

Kaip vyksta mūsų anglų kalbos užsiėmimai? 

Užsiėmimus organizuojame ugdymo įstaigose, iCAN mokymo centre ir nuotoliniu būdu. Užsiėmimų metu ne tik stipriname anglų kalbos gramatiką, žodyną, klausymą, teksto suvokimą, rašymą, bet taip pat ugdome kūrybiškumą, stipriname komandinio darbo įgūdžius, skatiname pažinti skirtingas kultūras ir visas įgytas žinias pritaikyti praktikoje. Mums svarbu, kad moksleivis jaustų emocinį komfortą bei atrastų savo stipriąsias puses. 

Ką daryti norint pasinaudoti NVŠ krepšeliu? 

Norėdami pasinaudoti krepšeliu iCAN teikiamoms paslaugoms, turite sudaryti sutartį su iCAN mokymo centru. Pirmiausia reikalinga, jog užpildytumėte šią REGISTRACIJOS FORMĄ. Gavę Jūsų duomenis, iškart atsiųsime sutartį nurodytu el. paštu, sutartį pasirašyti galite šiais būdais:
– Atvykę darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. į iCAN mokymo centrą (Savanorių pr. 273, Kaunas)
– Atsiųsdami pasirašytą skenuotą sutartį el. paštu nvs@ican.lt. 

Jei negalite pasirašyti sutarties ir atsiųsti skenuotos el. paštu nvs@ican.lt, reikia, jog į sutarties e.l laišką atrašytumėte, jog sutinkate su visomis sutartyje nurodytomis sąlygomis.

SUTARTYS PASIRAŠOMOS IKI RUGSĖJO 10 D. IMTINAI. 

Kontaktai pasiteiravimui:
+370 645 56465
nvs@ican.lt
Savanorių pr. 273, Kaunas
www.ican.lt