Verslo anglų kalba: 5 priežastys, kodėl verta jos mokytis

Verslo anglų kalba reikalauja gana specifinio žodyno, kurio ne visada pramokstama mokykloje ar universitete. 

Deja, gana dažnais atvejais tai gali sudaryti gana nemažai nepatogumų, todėl norint to išvengti tikrai palanku lankyti anglų kalbos kursus, kuriuose yra mokomasi verslo anglų kalbos.

Toks pasirinkimas turi ne taip ir mažai privalumų, taigi, apžvelkime pačius svarbiausius.

Jums nebereikės vertėjo

Kai tenka dalyvauti mokymuose ar seminaruose, kartais prireikia vertėjo pagalbos, o tai visuomet reiškia papildomas išlaidas. Tuo atveju, jei būsite pramokę verslo anglų kalbos, vertėjo paslaugos jums nebus reikalingos, taigi, jausitės kur kas savarankiškesni. Galėsite neapsiriboti vien tik savo šalyje vykstančiais mokymais ar seminarais: daugybėje pasaulio šalių tai yra siūloma būtent anglų kalba, tad pasirinkimų galimybės taps gerokai platesnės.

Galėsite planuoti verslo keliones

Kiekvienas verslininkas siekia, kad jo siūlomos prekės ar paslaugos būtų pasiekiamos kuo platesnei auditorijai, tad nieko nuostabaus, kad kartais turi būti planuojamos verslo kelionės. Susitikimų su potencialiais partneriais gali būti pristatomos siūlomos prekės ar paslaugos, aptariamos bendradarbiavimo galimybės, ir t.t. Tuo atveju, jei verslo anglų kalbos mokėjimas nėra pakankamai geras, tikėtina, kad tektų keliauti su palyda, tačiau tuomet, jei  verslo anglų kalbą būsite gana gerai pramokę, keliauti galėsite ir vieni, o tai, žinoma, jums kainuos pigiau.

Sutaupysite laiko

Turbūt ne kartą teko sukti galvą, kaip suregzti taisyklingą dalykinį laišką? Tai, žinoma, gali pareikalauti tikrai nemažai laiko, tačiau tuomet, jei mokysitės verslo anglų kalbos, laiškų rašymas jau nebus pernelyg didelis iššūkis. Įgiję šiek tiek praktikos rašyti dalykinius laiškus galėsite kur kas greičiau, ir tai, žinoma, pareikalaus kur kas mažiau jūsų pastangų.

Labiau pasitikėsite savimi

Verslo anglų kalba jums padės kur kas labiau pasitikėti savimi, o tai jau tikrai nemažas privalumas. Lankydami kursus praplėsite žodyną, mokysitės sklandaus tekstų rašymo , tobulinsite gebėjimus skaityti anglų kalba, ir t.t. Tai, žinoma, padės gerokai praplėsti jūsų galimybes, todėl turėsite daugiau šansų pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Žinių pritaikymo galimybės

Nors gali atrodyti, kad verslo anglų kalba praverčia tik savo verslą turintiems asmenims, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Taip pat verslo anglų kalbos mokėjimas praverčia marketingo, seo specialistams, vadybininkams, konsultantams, ir t.t. Galite būti užtikrinti, kad verslo anglų kalbos mokėjimas praplės jūsų galimybes ieškant pageidaujamo darbo, o tuomet, jei nuspręsite vykti  uždarbiauti į užsienį, verslo anglų kalba taip pat galės padėti susirasti norimą darbą.

Verslo anglų kalbos kursai gali būti tikri palankiu pasirinkimu, kada siekiama, kad būtų praplečiamas specifinis žodynas, ir kuomet norima susikalbėti tam tikromis verslo temomis. Tokie kursai puikiai tinka įvairių profesijų žmonėms, kurie nori labiau pasitikėti savimi ir turėti dar didesnes įsidarbinimo galimybes.

Daugiau informacijos apie verslo anglų kalbos kursus rasite čia. 

Užsiregistruoti į užsienio kalbų kursus galite čia.