Intensyvūs šnekamosios anglų kalbos kursai TRAVEL ENGLISH!

2023 28 balandžio

Mėgstate keliauti, tačiau iškyla problemų bendraujant? Mes mielai Jums padėsime! Intensyvūs šnekamosios anglų kalbos kursai TRAVEL ENGLISH, nuotoliniu būdu!
Tik 2 savaites po 2 akad.val. intensyvių šnekamosios anglų kalbos kursų!

100% nuolaida individualiems kalbų kursams!

2019 17 birželio

Mokytis dviese – visada geras sprendimas! Ypač tada, kai tai daryti galite už kainą vienam asmeniui! 

The meeting additionally offers you a chance to ask questions.

2018 08 lapkričio

Should you be in need of private essay writing services, don’t sense uncomfortable! Any client wanting personal article revisions is frequently welcome. Personal composition writing projects are occasionally a good way to assist you identify strengths and flaws you might not recognize. The purpose of our private composition solutions would be to offer personal essays to our clients that may find them achieving their life goals.

iCAN mokymo centre – interaktyvus, šiuolaikiškas bei efektyvus kalbų mokymas

2015 10 rugpjūčio

Pradėkite naują kalbų mokymosi sezoną su atsinaujinusiu, moderniu iCAN mokymo centru! Kuo patrauklus yra kalbų mokymas su SMART ekranais? • SMART kompanija 2013 metų viduryje pristatė pirmąjį pasaulyje vien tik švietimo įstaigoms skirtą interaktyvųjį ekraną, sujungiantį naujausius technologinius sprendimus ir daugybę apdovanojimų pelniusią „SMART Notebook“ programinę įrangą. • Interaktyvus ekranas padeda integruoti informacines technologijas ir išplečia kompiuterinio demonstravimo bei modeliavimo galimybes, gerina mokytojo ir klasės bendravimą per pamoką, didina kalbų mokymosi tempą ir gylį, išplečia mokytojo didaktinių metodų arsenalą ir kt. Šio ekrano pagalba galima efektyviai panaudoti „minčių šturmo“ metodą, kadangi išsakytas mintis galima išsaugoti, išsiųsti, atspausdinti ir išdalinti pamokos ar seminaro dalyviams. • Ekrane galima rodyti vaizdo medžiagą, žemėlapius, pateiktis, internetinius tinklalapius ir čia pat ekrane rašyti pastabas, žymėti ar pabraukti svarbias vietas. • Mokiniai geriau įsidėmi medžiagą ne tik todėl, kad ši technologija yra nauja ir įdomi, bet ir todėl, kad joje pateikiama medžiaga yra aiški, vaizdi. • Interneto resursai dar labiau praturtina vaizdinę medžiagą, pateikiamą mokiniams, suteikia galimybę reikiamu momentu naudoti sukauptą informaciją. • Toks mokymo būdas leidžia mokytojui visą dėmesį skirti mokiniui, bei suteikia galimybę mokiniui aktyviai mokytis. • Skatina kalbų mokymosi motyvaciją.

Anglų kalbos dienos stovykla vaikams „English Summer Camp”

2015 31 liepos

Mielieji, jau trečią vasarą iš eilės kviečiame į šaunią bei nuotaikingą anglų kalbos dienos stovykląEnglish Summer Camp”. Jaukiai įsikūrę naujose patalpose, laukiame jūsų mažųjų stovyklautojų.

Stovyklautojų amžius: 7-10m. ir 11-13m. grupės

Stovyklautojų skaičius pamainoje: 8-12.

Anglų kalbos dienos stovyklos trukmė: penkios darbo dienos, nuo I iki V.

Stovyklos pamainos: 06.15; 06.29; 07.13, 07.20, 07.27, 08.03, 08.10, 08.17

Stovyklos kaina: 109 Eur (/5 d.)

NAUJOVĖ – Nuotoliniai užsienio kalbų kursai GRUPĖJE!

2015 29 liepos

Nuotoliniai užsienio kalbų kursai, skirti kiekvienam

Mielieji, seniai svajojate išmokti naujos ar patobulinti esamos užsienio kalbos įgūdžius, bet dėl laiko stokos vis atidėliojate? Mokytis įprastuose kalbų kursuose neturite galimybių? O mokytis individualiai – jums atrodo per didelė prabanga? Jei bent į du klausimus atsakėte TAIP, NUOTOLINIAI UŽSIENIO KALBŲ KURSAI GRUPĖJE – kaip tik JUMS!

Kam tai skirta: Šiuolaikiniam, veikliam, racionaliam bei taupančiam laiką žmogui. Čia nėra ribų – mokytis nuotoliniu būdu gali tiek moksleivis, besiruošiantis egzaminams, tiek dirbantysis, prieš svarbų susitikimą su užsienio partneriais ar klientais, mamytės, auginančios vaikučius, ir “pririštos” namuose ar svetur išvykę LT piliečiai. Nuotoliniai kursai – visiems ir kiekvienam! Pamokos trukmė – 1 val ( 60 min) Kursų trukmė – 30 pamokų.